RESOLUCIÓ /RESOLUCIÓN/RÉSOLUTION/FINAL DECISION (2015/2016)

CATALÀ

El jurat ha seleccionat les següents candidatures:

Guanyadors/es:

Amanda Gutiérrez (Bòlit, Centre d’Art Contemporani. Girona)

Maria Tsagkari (Centre d’Art Le Lait. Laboratoire Artistique du Tarn)

Daniel Gasol (Addaya, Centre d’Art Contemporani)

Francesca Gatello i Zeno Franchini (La Panacée. Centre de Culture Contemporaine)

Delfina Margulis i Martín Heredia (Museu de l’Empordà)

 

Finalistes:

Virginia Alba Chiodini

Pavlina Mladenova

Juancho Arregui

Isaac Chong Wai

Paribartrana Mohanty

———————————————————–

ESPAÑOL

El jurado ha seleccionado las siguientes candidaturas:

Ganadores/as:

Amanda Gutiérrez (Bòlit, Centre d’Art Contemporani. Girona)

Maria Tsagkari (Centre d’Art Le Lait. Laboratoire Artistique du Tarn)

Daniel Gasol (Addaya, Centre d’Art Contemporani)

Francesca Gatello i Zeno Franchini (La Panacée. Centre de Culture Contemporaine)

Delfina Margulis i Martín Heredia (Museu de l’Empordà)

 

Finalistas:

Virginia Alba Chiodini

Pavlina Mladenova

Juancho Arregui

Isaac Chong Wai

Paribartrana Mohanty

——————————————————

FRANÇAIS

Le jury a décidé de retenir les suivantes candidatures:

Lauréats:

Amanda Gutiérrez (Bòlit, Centre d’Art Contemporani. Girona)

Maria Tsagkari (Centre d’Art Le Lait. Laboratoire Artistique du Tarn)

Daniel Gasol (Addaya, Centre d’Art Contemporani)

Francesca Gatello i Zeno Franchini (La Panacée. Centre de Culture Contemporaine)

Delfina Margulis i Martín Heredia (Museu de l’Empordà)

 

Finalistes:

Virginia Alba Chiodini

Pavlina Mladenova

Juancho Arregui

Isaac Chong Wai

Paribartrana Mohanty

——————————————————

ENGLISH

The jury decided to choose the following applications:

Winners:

Amanda Gutiérrez (Bòlit, Centre d’Art Contemporani. Girona)

Maria Tsagkari (Centre d’Art Le Lait. Laboratoire Artistique du Tarn)

Daniel Gasol (Addaya, Centre d’Art Contemporani)

Francesca Gatello i Zeno Franchini (La Panacée. Centre de Culture Contemporaine)

Delfina Margulis i Martín Heredia (Museu de l’Empordà)

 

Finalists:

Virginia Alba Chiodini

Pavlina Mladenova

Juancho Arregui

Isaac Chong Wai

Paribartrana Mohanty

 

 

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *